Contact

Contact page

If you’re looking for more information about our company, please contact us!
We’re happy to answer all your questions.

 

Kabat Tyre spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka jawna

 

HEADQUARTERS

64-840 Budzyń, ul. Gumowa 6
+48 67 283 41 00
biuro@kabat.pl

BOLECHÓW BRANCH

Produkcja opon pełnych i bieżnikowanych
62-005 Owińska, ul. Poznańska 1
61 812 60 17
trade@kabat.pl

Kabat Tyre Polski producent opon i dętek

Contact departments

Contact for the media

Dział marketingu i Public Relations
+48 503 120 584
marketing@kabat.pl

Complaints Department

reklamacje@kabat.pl

Distribution in Poland

Łukasz Sawicki

Regionalny Koordynator Sprzedaży

Dętki, opony rolnicze

Polish

 +48 605 624 588

 lukasz.sawicki@kabat.pl

Robert Sawicki

Regionalny Koordynator Sprzedaży

Dętki, opony rolnicze

Russian, Polish

 +48 605 624 585

 robert.sawicki@kabat.pl

Wojciech Drozdowski

Regionalny Koordynator Sprzedaży

Opony pełne, bieżnikowane

Polish

 +48 696 824 194

 wojciech.drozdowski@kabat.pl

Paweł Świstelnik

Regionalny Koordynator Sprzedaży

Profile gumowe

Polish

 +48 504 777 482

 pawel.swistelnik@kabat.pl

Jacek Podolski

Regionalny Koordynator Sprzedaży

Mieszanki Gumowe

 +48 502 234 977

 +48 67 28 34 171

 jacek.podolski@kabat.pl

Tomasz Karcz

Regionalny koordynator sprzedaży

Opony pełne, bieżnikowane

Polish

 +48 696 835 138

 tomasz.karcz@kabat.pl

Eliza Szymczak

Specjalista sprzedaży krajowej

Polish

 +48 67 2834 155

 eliza.szymczak@kabat.pl

Agnieszka Bąk

Specjalista sprzedaży krajowej

Polish

 +48 67 2834 156

 agnieszka.bak@kabat.pl

Foreign distribution

Tomasz Polaszek

Export

English, French, Russian

 +48 601 659 805

 tomasz.polaszek@kabat.pl

Adam Dziuba

Export

German, Russian, English

 +48 67 2834 172

 +48 501 662 379

 adam.dziuba@kabat.pl

Michał Wencel

Export

Spanish, English

 +48 506 703 622

 michal.wencel@kabat.pl

Robert Sawicki

Regionalny Koordynator Sprzedaży

Dętki, opony rolnicze

Russian, Polish

 +48 605 624 585

 robert.sawicki@kabat.pl

Magdalena Kwiecińska

Export

English, French, Russian

 +48 67 2834 202

 magdalena.kwiecinska@kabat.pl

Karolina Galon-Jaskulska

Export

English

 +48 67 2834 152

 Karolina.galon-jaskulska@kabat.pl