Kontakt

Strona kontaktowa

Jeżeli poszukujesz więcej informacji o naszej firmie, skontaktuj się z nami!
Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

 

Kabat Tyre Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

 

SIEDZIBA FIRMY

64-840 Budzyń, ul. Gumowa 6
+48 67 283 41 00
biuro@kabat.pl

ODDZIAŁ W BOLECHOWIE

Produkcja opon pełnych i bieżnikowanych
62-005 Owińska, ul. Poznańska 1
61 812 60 17
trade@kabat.pl

Kabat Tyre Polski producent opon i dętek

Działy kontaktowe

Kontakt dla mediów

Dział marketingu i Public Relations
+48 503 120 584
marketing@kabat.pl

Dział reklamacji

reklamacje@kabat.pl

    Dystrybucja w Polsce

    Jacek Górski

    Zastępca dyrektora ds. sprzedaży

    Dętki, opony rolnicze

     +48 67 2834 151

     +48 451 047 208

     jacek.gorski@kabat.pl

    Joanna Pilarowska

    Specjalista sprzedaży krajowej

     +48 67 2834 156

     joanna.pilarowska@kabat.pl

    Natalia Stachowiak

    Specjalista sprzedaży krajowej

     +48 67 2834 144

     natalia.stachowiak@kabat.pl

    Łukasz Sawicki

    Doradca techniczno-handlowy

    Dętki, opony rolnicze

     +48 605 624 588

     lukasz.sawicki@kabat.pl

    Robert Sawicki

    Starszy doradca techniczno-handlowy

    Dętki, opony rolnicze

    Rosyjski

     +48 605 624 585

     robert.sawicki@kabat.pl

    Wojciech Drozdowski

    Doradca techniczno-handlowy

    Opony pełne, bieżnikowane

     +48 696 824 194

     wojciech.drozdowski@kabat.pl

    Paweł Świstelnik

    Regionalny koordynator sprzedaży

    Profile gumowe

     +48 504 777 482

     pawel.swistelnik@kabat.pl

    Tomasz Karcz

    Doradca techniczno-handlowy

    Opony pełne, bieżnikowane

     +48 696 835 138

     tomasz.karcz@kabat.pl

    Eliza Szymczak

    Specjalista sprzedaży krajowej

     +48 67 2834 155

     eliza.szymczak@kabat.pl

    Agnieszka Bąk

    Regionalny koordynator sprzedaży

    Mieszanki gumowe

     +48 67 2834 203

     +48 502 234 977

     agnieszka.bak@kabat.pl

    Joanna Myszkowska

    Specjalista sprzedaży, Zakład w Bolechowie

    Opony pełne, bieżnikowane

    Angielski

     + 48 61 8126 017

     698 644 884

     joanna.myszkowska@kabat.pl

    Dystrybucja zagraniczna

    Tomasz Polaszek

    Export

    Angielski, Francuski, Rosyjski

     +48 601 659 805

     tomasz.polaszek@kabat.pl

    Magdalena Kwiecińska

    Export

    Angielski, Francuski, Rosyjski

     +48 67 2834 202

     magdalena.kwiecinska@kabat.pl

    Adam Dziuba

    Export

    Niemiecki, Angielski, Rosyjski

     +48 67 2834 172

     +48 501 662 379

     adam.dziuba@kabat.pl

    Michał Wencel

    Export

    Hiszpański, Angielski

     +48 506 703 622

     michal.wencel@kabat.pl