Kontakt

Strona kontaktowa

Jeżeli poszukujesz więcej informacji o naszej firmie, skontaktuj się z nami!
Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

 

Kabat Tyre spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka jawna

 

SIEDZIBA FIRMY

64-840 Budzyń, ul. Gumowa 6
+48 67 283 41 00
biuro@kabat.pl

ODDZIAŁ W BOLECHOWIE

Produkcja opon pełnych i bieżnikowanych
62-005 Owińska, ul. Poznańska 1
61 812 60 17
trade@kabat.pl

Kabat Tyre Polski producent opon i dętek

Działy kontaktowe

Kontakt dla mediów

Dział marketingu i Public Relations
+48 503 120 584
marketing@kabat.pl

Dział reklamacji

reklamacje@kabat.pl

Dystrybucja w Polsce

Łukasz Sawicki

Regionalny Koordynator Sprzedaży

Dętki, opony rolnicze

 +48 605 624 588

 lukasz.sawicki@kabat.pl

Robert Sawicki

Regionalny Koordynator Sprzedaży

Dętki, opony rolnicze

Rosyjski

 +48 605 624 585

 robert.sawicki@kabat.pl

Wojciech Drozdowski

Regionalny Koordynator Sprzedaży

Opony pełne, bieżnikowane

 +48 696 824 194

 wojciech.drozdowski@kabat.pl

Paweł Świstelnik

Regionalny Koordynator Sprzedaży

Profile gumowe

 +48 504 777 482

 pawel.swistelnik@kabat.pl

Jacek Podolski

Regionalny Koordynator Sprzedaży

Mieszanki Gumowe

 +48 502 234 977

 +48 67 28 34 171

 jacek.podolski@kabat.pl

Tomasz Karcz

Regionalny koordynator sprzedaży

Opony pełne, bieżnikowane

 +48 696 835 138

 tomasz.karcz@kabat.pl

Eliza Szymczak

Specjalista sprzedaży krajowej

 +48 67 2834 155

 eliza.szymczak@kabat.pl

Agnieszka Bąk

Specjalista sprzedaży krajowej

 +48 67 2834 156

 agnieszka.bak@kabat.pl

Dystrybucja zagraniczna

Tomasz Polaszek

Export

Angielski, Francuski, Rosyjski

 +48 601 659 805

 tomasz.polaszek@kabat.pl

Adam Dziuba

Export

Niemiecki, Rosyjski, Angielski

 +48 67 2834 172

 +48 501 662 379

 adam.dziuba@kabat.pl

Michał Wencel

Export

Hiszpański, Angielski

 +48 506 703 622

 michal.wencel@kabat.pl

Robert Sawicki

Regionalny Koordynator Sprzedaży

Dętki, opony rolnicze

Rosyjski

 +48 605 624 585

 robert.sawicki@kabat.pl

Magdalena Kwiecińska

Export

Angielski, Francuski, Rosyjski

 +48 67 2834 202

 magdalena.kwiecinska@kabat.pl

Karolina Galon-Jaskulska

Export

Angielski

 +48 67 2834 152

 Karolina.galon-jaskulska@kabat.pl