Technolog mieszanki
- Dział technologii

Opis stanowiska

  • Przeprowadzanie i dokumentowanie procesu wdrażania nowych surowców do mieszanek gumowych oraz nowych mieszanek,
  • Opracowywanie planu wdrożeniowego mieszanki i surowca oraz koordynowanie prac zespołu ds. wdrożeń,
  • Opracowywanie poprawnej dokumentacji technologicznej: FMEA, recepta, reżim, instrukcja technologiczna,  karta kalkulacyjna (TKW), specyfikacja techniczna, procedury systemowe,
  • Podejmowanie działań korygujących w przypadku zaistniałych niezgodności procesowych,
  • Optymalne projektowanie procesów technologicznych w produkcji mieszanek,
  • Przeprowadzanie i dokumentowanie testów technologicznych w celu wdrożenia/modyfikacji surowca i mieszanki gumowej,
  • Tworzenie raportów do przełożonego na podstawie przeprowadzonych prób, analiz i wniosków.

Wymagania

  • Wyższe wykształcenie techniczne: technologia chemiczna, inżynieria procesowa, inżynieria materiałowa,
  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku technologa mieszanki lub inżyniera procesu w procesie produkcji mieszanek gumowych,
  • Praktyczna znajomość narzędzi jakości i Lean Manufacturing: SPC, FMEA, Ishikawa,
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego,
  • Umiejętność obsługi programów pakietu MS Office,
  • Umiejętność pracy zespołowej,
  • Zdolności analityczne, otwartość na zmiany i kreatywność.

Oferujemy

  • Pracę w nowoczesnej i szybko rozwijającej się firmie,
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Niezbędne szkolenia i narzędzia pracy,
  • Dofinansowanie do posiłków w firmowej stołówce.