Specjalista/ka ds. gospodarki materiałowej
- Finanse

Opis stanowiska

Zadania, które przed Tobą postawimy:

  • Wsparcie w prowadzeniu księgowości Spółki,
  • Udział w sporządzeniu sprawozdań finansowych i sprawozdań do GUS, sporządzanie raportów na potrzeby przełożonego,
  • Dostarczanie rzetelnej informacji do sprawozdawczości finansowej i zarządczej,
  • Ewidencjonowanie środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych oraz księgowanie ich amortyzacji,
  • Wprowadzanie dokumentów dotyczących zakupów środków trwałych, ich dekretowanie, księgowanie
  • Ewidencjonowanie, rozliczanie i uzgadnianie kont księgowych,
  • Kontrolowanie i analiza stanów magazynowych z księgowanymi dokumentami,
  • Kontrola i księgowanie rozchodu wewnętrznego magazynów,
  • Uzgadnianie kont,
  • Współpraca w przygotowywaniu i rozliczaniu inwentaryzacji,
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych,
  • Zapewnienie najwyższych standardów realizacji zadań zgodnie z wymaganiami spółki oraz obowiązującymi przepisami prawa