Konstruktor wyrobów i form
- Dział technologii

Opis stanowiska

  • Projektowanie wyrobów gumowych,
  • Opracowanie rozwiązań konstrukcyjnych dla nowych i już istniejących wyrobów,
  • Wykonywanie modeli 3D oraz technicznych rysunków wykonawczych i złożeniowych,
  • Dobór materiałów i narzędzi z uwzględnieniem ich właściwości technicznych,
  • Obliczanie zapotrzebowania na materiał oraz wsparcie procesu wyceny,
  • Projektowanie przy efektywnym wykorzystaniu programów, narzędzi, rozwiązań technologicznych, jakościowych i bhp prowadzące do podnoszenia standardów procesu konstruowania,
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną (rysunki, zmiany projektowe).

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane kierunki: technologia, mechanika i budowa maszyn lub pokrewne techniczne,
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmach produkcyjnych, mile widziana branża gumowa,
  • Znajomość programów do projektowania (AutoCad, Inventor, SolidWorks, Simens NX] oraz rysunku technicznego,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Odpowiedzialność i dobra organizacja pracy,
  • Znajomość w stopniu komunikatywnym języka angielskiego i/ lub niemieckiego,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Niezbędne szkolenia i narzędzia pracy,
  • Dofinansowanie do posiłków w firmowej stołówce,
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.