Inżynier jakości
- Dział jakości

Opis stanowiska

  • Utrzymywanie systemu zarządzania jakością zgodnie z normą ISO 9001-2015,
  • Prewencyjne weryfikowanie stabilności procesu przy użyciu narzędzi SPC,
  • Prewencyjne eliminowanie ryzyk w procesie (FMEA),
  • Prowadzenie audytów wewnętrznych procesu, systemu lub produktu,
  • Monitorowanie wyników pomiaru procesu oraz inicjowanie działań korygujących i zapobiegawczych,
  • Tworzenie i aktualizacja procedur oraz instrukcji z zakresu ISO 9001-2015,
  • Opracowywanie planów kontroli oraz definiowanie niezgodności.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Zarządzanie jakością, Inżynieria procesowa),
  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Znajomość narzędzi jakościowych,
  • Język angielski w stopniu komunikatywnym,
  • Nastawienie na wynik i cele, komunikatywność i kreatywność,
  • Mile widziane doświadczenie pracy w branży Automotiv.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Niezbędne szkolenia i narzędzia pracy,
  • Dofinansowanie do posiłków w firmowej stołówce.