Automatyk
- Dział techniczny

Opis stanowiska

Zadania, które przed Tobą postawimy:

  • Zapewnienie utrzymania ruchu maszyn, urządzeń i systemów automatyki, w celu zachowania ciągłości procesu produkcyjnego,
  • Konserwowanie i naprawianie urządzeń automatyki przemysłowej i urządzeń precyzyjnych,
  • Wykonywanie przeglądów technicznych w podległym parku maszynowym, wprowadzanie modernizacji i usprawnień w maszynach produkcyjnych,
  • Udział w pracach modernizacyjnych i remontowych, w montażach i demontażach maszyn i urządzeń,
  • Udział w projektach zmierzających do optymalizacji pracy maszyn i urządzeń (SMED, TPM),
  • Ocena bezpieczeństwa maszyn, modernizacja pod tym kątem,
  • Wykonywanie pomiarów wielkości elektrycznych i mechanicznych, korygowanie nastaw i ustawień urządzeń,
  • Współpraca z serwisami zewnętrznymi,
  • Prowadzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej.

Wymagania

Idealny kandydat powinien spełniać następujące wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (automatyka, mechatronika lub pokrewne),
  • 2-letnie doświadczenie w dziale utrzymania ruchu, w zakresie utrzymania, modernizowania i projektowania systemów automatyki,
  • Uprawnienia elektryczne min. gr I E,
  • Praktyczna znajomość programowania sterowników Siemens S7-1200/1500 w środowisku TIA Portal, Allan Bradley  – studio 5000, Beckhoff – TwinCAT,
  • Umiejętność obsługi programów komputerowych z pakietu MS Office 365,
  • Znajomość rysunku technicznego,
  • Umiejętność projektowania i  budowania systemów sterowania na podstawie własnej lub otrzymanej  dokumentacji,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • Innowacyjność i kreatywność w rozwiązywaniu problemów technicznych,
  • Dobra organizacja pracy, zaangażowanie i kultura komunikacyjna oraz umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

Co mamy dla Ciebie?

  • Pełną wyzwań pracę w nieustannie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjny system wynagradzania wraz z pakietem benefitów (darmowy pakiet prywatnej opieki medycznej, dofinansowanie do posiłków w firmowej stołówce, możliwość przystąpienia na korzystnych warunkach do ubezpieczenia grupowego),
  • Solidny proces wdrożenia, a w późniejszym czasie dużą samodzielność i swobodę przy realizacji powierzonych zadań,
  • Dostęp do unikalnej wiedzy, szereg szkoleń wspierających rozwój zawodowy i kompetencji,
  • Rodzinną atmosferę, pracę w warunkach partnerstwa i koleżeństwa.