Automatyk
- Dział techniczny

Opis stanowiska

Zadania, które przed Tobą postawimy:

  • Zapewnienie utrzymania ruchu maszyn, urządzeń i systemów automatyki, w celu zachowania ciągłości procesu produkcyjnego,
  • Konserwowanie i naprawianie urządzeń automatyki przemysłowej i urządzeń precyzyjnych,
  • Wykonywanie przeglądów technicznych w podległym parku maszynowym, wprowadzanie modernizacji i usprawnień w maszynach produkcyjnych,
  • Udział w pracach modernizacyjnych i remontowych, w montażach i demontażach maszyn i urządzeń,
  • Udział w projektach zmierzających do optymalizacji pracy maszyn i urządzeń (SMED, TPM),
  • Ocena bezpieczeństwa maszyn, modernizacja pod tym kątem,
  • Wykonywanie pomiarów wielkości elektrycznych i mechanicznych, korygowanie nastaw i ustawień urządzeń,
  • Współpraca z serwisami zewnętrznymi,
  • Prowadzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej,
  • Projektowanie nowych układów sterowania, nadzór nad ich przebiegiem

    Dozwolone formaty: pdf, docx, doc, odt

    Wymagania

    Idealny kandydat powinien spełniać następujące wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne (automatyka, mechatronika lub pokrewne),
    • Doświadczenie w dziale utrzymania ruchu, mile widziane w zakresie utrzymania, modernizowania i projektowania systemów automatyki,
    • Praktyczna znajomość programowania sterowników w środowisku TIA Portal lub Studio 5000,
    • Umiejętność obsługi programów komputerowych z pakietu MS Office 365,
    • Znajomość podstaw rysunku technicznego,
    • Znajomość podstaw projektowania i  budowania systemów sterowania,
    • Mile widziana znajomość obsługi baz danych SQL i znajomość programowania w środowisku twinCAT 2 i 3,
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
    • Innowacyjność i kreatywność w rozwiązywaniu problemów technicznych,
    • Dobra organizacja pracy, zaangażowanie i kultura komunikacyjna oraz umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy

    Co mamy dla Ciebie?

    • Pełną wyzwań pracę w nieustannie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • Atrakcyjny system wynagradzania (podstawa + premia) wraz z pakietem benefitów (dofinansowanie do posiłków w firmowej stołówce, darmowy pakiet prywatnej opieki medycznej),
    • Solidny proces wdrożenia, a w późniejszym czasie dużą samodzielność i swobodę przy realizacji powierzonych zadań,
    • Klarowną ścieżkę rozwoju kariery zawodowej,
    • Dostęp do unikalnej wiedzy, szereg szkoleń wspierających rozwój zawodowy i kompetencji,
    • Rodzinną atmosferę, pracę w warunkach partnerstwa i koleżeństwa